Endüstriyel Soğutma ve Mutfak Ekipmanları

Onbaşı Osman Cd. No:64

Merkez / KAHRAMANMARAŞ

8.30 - 20.00

7/24 Teknik Servis

Yedek Parça ve Servis

Endüstriyel Soğutma Yedek Parça ve Servis

Akkar Endüstriyel Soğutma olarak endüstriyel soğutma yedek parça alanında ihtiyacınız olan bütün  endüstriyel soğutma ürünlerini ve endüstriyel soğutma yedek parçaları firmamızdan tedarik edebilirsiniz.
Siz değerli müşterilerimiz için en uygun fiyata  endüstriyel soğutma yedek parça ürünlerini orijinal parça olarak ürün satışımız yapılmaktadır. Montajı içinde yine bizlerden teknik servis hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.
Akkar Endüstriyel Soğutma olarak şirketimiz bütün endüstriyel soğutma alanında periyodik bakımı ve teknik servis hizmetimizde, parça değişimi olacak ise endüstriyel yedek parça değişim tercihi parçanın orijinali ile değişimini yapmaktadır.

Endüstriyel yedek parça değişiminde  parçanın orijinali  ile olmasının nedeni;
Her şeyden önce endüstriyel soğutma yedek parça verimlilik önceliktir. Endüstriyel soğutma sistemindeki yedek parça değişimi yapılan parça orijinal değil ise soğutma sisteminde verimli çalışmayacaktır. İşletmenizde fazladan enerji israfı olacağı için fazladan ödenen masrafta çıkmış olacaktır. Endüstriyel soğutma yedek parça  ve parçalar kullanılmadığında anlık sorununuzu gidermiş olursunuz belki fakat ilerleyen kısa zamanda soğutma sisteminizde daha büyük arızalarla karşılaşabilirsiniz. Farklı arızalara da sebep olacaktır. Orijinal endüstriyel soğutma yedek parça olmayan parçalar yıl içerisinde sürekli arızalanacağı için soğutma sistemi teknik servis hizmetlerinizin de periyodu kısalacaktır. Bu da ekstra soğutma sistemi teknik servis maliyeti demektir. Soğutma sisteminde orijinal  yedek parça kullanılmaması uzaktan izleme cihazlarının teknolojik verilerini de yanlış bildirmesine sebep olur. Bu da soğuk hava deponuzun çalışma raporları ile ilgili yanlış bilgiler edineceğiniz anlamına gelebilir. Sizin de endüstriyel soğutma sistemindeki yedek parça tercihiniz orijinal  yedek parça olanından yana olmalıdır
    Call Now ButtonHemen Ara 0533 619 96 62
    × Teklif İsteyin