Endüstriyel Soğutma ve Mutfak Ekipmanları

Onbaşı Osman Cd. No:64

Merkez / KAHRAMANMARAŞ

8.30 - 20.00

7/24 Teknik Servis

SUR SOĞUK HAVA DEPOSU İMALATI 05336199662

SUR SOĞUK HAVA DEPOSU İMALATI 05336199662

SUR SOĞUK HAVA DEPOSU SÜTLÜK VE ŞARKÜTERİ DOLAPLARI 0533 619 96 62

Sur Soğuk Hava Deposu İmalatı

İşletmenize Soğuk Hava Deposu mu kurduracaksınız? Hemen firmamızı arayınSur Soğuk Hava Deposu İmalatı işletmenize gelelim. Mekanınıza göre soğuk hava deposunun projelendirmesini yaparak sizlere en uygun fiyat teklifini sunalım. Anahtar teslimi ve garantili bir şekilde soğuk hava deponuzun kurulumunu yapalım. Firmamızı arayın farkımızı göreceksiniz.

Sur Soğuk Hava Deposu İmalatı

Soğuk Hava Deposu Fiyatları

Muhafaza edilmesi istenen ürünlerin düşük sıcaklık içinde donmuş ya da soğuk olarak korunmasına ön veren depolara soğuk hava veya soğuk hava deposu denilmektedir. Bu depoların tasarlanmasında amaç ürüne göre uygun sıcaklık ve nem dengesinin korunmasını sağlamaktadır. Böylece uzun bir müddet ürünler ekonomik şekilde sağlığa uygun koşullarda muhafaza edilebilmektedir. Büyük bir alanı tamamen Soğuk Hava Deposu olarak kullanmayı planlıyor iseniz bu alan oda oda tasarlanabilir ve isterseniz merkezi sistem isterseniz de bire bir olarak soğutma sistemi kurulabilir. İnşa edilecek olan soğuk hava deposunun ekonomik ve uzun yıllar hizmet verebilmesi için yapı fiziğine uygun şartlarda ve yapı altında kalan ısı ekipmanlarının ısı izolasyonuyla beraber buhar difüzyonu kalitede standardı üst seviyede yapılarak sağlanabilir.

Sur Soğuk Hava Deposu İmalatı

Soğuk Hava Deposu Özel Tasarım

Kapasiteye ya da tercihe göre özel tasarlanabilen soğuk hava depoları, soğutma aralığı +15°C ile -5°C aralığındadır. Dondurma aralığı ise 0°C ile -40°C olup, nem kontrolü muhafaza edilecek ürün türüne göre ayarlanmaktadır. Ürün gurubu fark etmeksizin soğutma kontrolü tam otomatik ve aynı zamanda aşırı yük korumalı olarak yapılıp, yükleme ve boşaltma yapısına uygun platform içerecek şekilde tasarlanmaktadır. Oldukça üst seviyelerde kalite barındıran Soğuk Hava Deposu Fiyatları nedir? Derseniz, bu noktada net bir rakam vermenin mümkün olmayacağını söyleyebiliriz. Çünkü ihtiyacınız olan soğuk hava deposuna ve muhafaza edeceğiniz ürün gurubuna bağlı olarak tasarlanması gereken depolarda, inşa şekline göre farklılık görülmektedir.

Sur Soğuk Hava Deposu İmalatı

Soğuk Hava Deposu Yapımı

Akkar Endüstriyel Soğutma Sistemleri olarak soğuk hava depolarınızda en ince detayları göz önünde tutarak Anahtar Teslim Soğuk Hava Depoları kurmaktayız. Muhafaza edilecek ürünün özelliklerini ve soğuk hava deposundaki muhafaza sürelerini analiz ederek yatırımcılar için sorunsuz ve teknolojik kolaylıklar sunmaktayız. Gerek inşa kısımda gerekse soğutma ile alakalı tüm detayları uzman personellerimizle projelendirip, yatırımlarınızı büyük küçük ayırt etmeksizin sorunsuz hizmet sunmaktayız.  Dolayısıyla sizlerin depo oluşturmak istediğiniz alanı bizlere göstermeniz yeterli olacaktır. Uzman kadromuz ile en kısa sürede Soğuk Hava Deposu Projesi ile karşınıza geçecek ve isteklerinizi proje üzerinde tek tek dile getireceğiz.

“Yatırımınız ister küçük ölçekli isterse büyük ölçekli olsun fark etmez. Soğuk Hava Depolarınız Akkar Endüstriyel Soğutma ile daima güvende olacaktır.”

Soğuk Oda (Donuk Oda)

İşletmenize Soğuk Oda mı kurduracaksınız? Hemen firmamızı arayın Sur Soğuk Hava Deposu İmalatıişletmenize gelelim. Mekanınıza göre soğuk odanın (Donuk Oda) projelendirmesini yaparak sizlere en uygun fiyat teklifini sunalım. Anahtar teslimi ve garantili bir şekilde soğuk hava deponuzun kurulumunu yapalım. Firmamızı arayın farkımızı göreceksiniz.

Sur Soğuk Hava Deposu İmalatı

Soğuk Oda – Donuk Oda

Günümüzde çeşitli sektör içinde yer alan kurumsal firmalar, bünyelerindeki ürünleri gerek raf ömrü doğrultusunda gerekse yapısını bozmamak kaydıyla uzun vadede saklamak adına Soğutma Sistemleri konusunda yardıma ihtiyaç duymaktadır. Soğutma sistemi, muhafaza edilmek istenen her nevi ürünü doğal haline en yakın şekilde kalmasına ön veren bir uygulamalıdır. Tercihe bağlı olarak betonarme ile prefabrik yapılarda inşa edilmesi mümkündür. Ayrıca var olan bir yapının soğuk hava deposuna çevrilmesi de iyi bir projeyle oldukça verimli olacaktır. Özellikle gıda sektöründe meyve ve sebzelerin çok kısa sürelerde bozulmaya uğraması, normal olarak üreticiye ciddi şekilde zarar getirmektedir.

Bu noktada devreye giren soğuk hava depoları, üreticinin hasatını yaptığı gibi ürünlerini doğru depolama ile yerleştireceği soğuk oda içinde ürün cinsine bağlı olarak uzun vadede koruma yapabilecektir. Soğuk odalar ile donuk Odalar -25°C / +8°C aralıklarındaki derecelerde kullanılan muhafaza odalarıdır. Küçük kapasitedeki odaların cihazlarında genellikle hermetik kompresörler, büyük kapasitedeki odalarda ise yarı hermetik kompresörler  kullanılmaktadır. Soğuk ve Donuk Oda kulanım alanlarına değinmek gerekirse; et entegre tesislerinde, kasap işletmelerinde, balık işletmelerinde ve balık hallerinde, sebze ve meyve depolamada, unlu ve sütlü mamullerin muhafazasında, dondurma muhafazasında, ayran süt peynir ve benzeri ürünlerin muhafazasında, tıbbi ve medikal ürünlerin muhafazasında, otellerde, restoranlarda, yemekhanelerde, catering yemek işletmelerinde kısacası birçok alanda tercih edilmektedir.

Sur Soğuk Hava Deposu İmalatı

Dolayısıyla hangi sektörde olursanız olun fark etmeksizin ihtiyacınız olan ebatlardaki Soğuk Oda kurulumu tarafımızdan en iyi şartlarda yapılmakta olup, anahtar teslim şeklinde sizlere sunulmaktadır. Muhafaza edeceğiniz ürün ve ileride üretimini yapma ihtimaliniz olan ürünler konusunda en iyi şekilde analiz yapacak olan proje yöneticilerimiz, var olan üretiminizi en iyi şekilde muhafaza etme koşullarını sizlere sunacağı gibi aynı zamanda ileri dönük hedeflediğiniz projelerinizi de destekleyici bir çalışmayla karşınıza çıkacaklardır.

Akkar Endüstriyel Soğutma Sistemleri olarak soğuk oda ve donuk oda taleplerinizde sorunsuz hizmet vermenin gururunu her daim yaşamaktayız. Sizlerden süre gelen memnuniyet ile de bu gururu her zaman yaşamak adına çalışmalarımıza titizlikle devam etmekteyiz.

Sur Soğuk Hava Deposu İmalatı

Tıbbi ve Endüstriyel Atık depoları

Firmamız Akkar Endüstriyel Soğutma olarak; Hastaneler, tıp ve diyaliz merkezleri gibi sağlık kurumları ile birlikte atık depolama ihtiyacı duyan tüm sektör ve kuruluşlara Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yönetmeliklerine uygun anahtar teslimi, evsel ve tıbbi atık deposu atık (taşınabilir hazır sistem) kurulumu yaparak güvenli ve hazır standartlar sunmaktadır.

PROJELENDİRME

Kurumun ihtiyacına göre tasarlanan ve ölçüleri belirlenen atık depolar projelendirilir. Soğutma sistemi uygulanacak depolara, Belirlenen kapasiteye göre +4 °C endüstriyel soğutma sistemi montaj edilir. Projeye uygun olarak hazırlanan taşınabilir hazır sistem atık depo kurumca belirlenen bölgeye vinç ile yerleştirilerek teslimatı tamamlanır.

Atık depolama sistemlerimizi klima ile değil +4 °c endüstriyel sistemler ile soğutuyoruz.

Sur Soğuk Hava Deposu İmalatı

Sütlük ve Şarküteri Dolapları

Firmamız Akkar Soğutma; Mağazanızın metrekaresi ne olursa olsun; Sütlük ve Şarküteri Dolaplarımız kendi imalatımız olup mamul ürünlerini teşhir etme amaçlı kullanılan zengin teşhiri ile sizlere profesyonel çözümler sunmaktadır. Soğutma sistemi hava sirkülasyonlu olup yüksek performansa sahiptir.

Dolaplarımız son derece kaliteli olup fiyatlarımız oldukça makuldür. Türkiye geneli firmaları araştırın en uygun fiyata sütlük ve şarküteri dolaplarını firmamız Akkar Soğutma’da bulacaksınız

İstediğiniz özelliklerde ve ölçülerde Sütlük ve Şarküteri dolabı imalatımızla hizmetinizdeyiz.

Sur Soğuk Hava Deposu İmalatı

Akkar Endüstriyel Mutfak Ekipmanları

İşletmenize Endüstriyel Mutfak Ekipmanlarına mı ihtiyacı var? Hemen firmamızı arayın işletmenize gelelim. Mekanınıza göre Endüstriyel Mutfak Ekipmanlarının projelendirmesini yaparak sizlere en uygun fiyat teklifini sunalım. Firmamızı arayın farkımızı göreceksiniz.

İşletmenizin ihtiyaç duyduğu endüstriyel mutfak ekipmanlarının (sanayi tipi mutfak) seçimi doğru yapılmalıdır. Doğru marka ve ürün seçimi hem kısa hem de uzun vadede işletmenizin maliyetlerini düşürmektedir. Mutfağınızda ihtiyaç duyulan endüstriyel mutfak malzemelerini doğru seçtiğinizde; üretim kalitenizi, iş devamlılığınızı, çalışan memnuniyetinizi, maliyet kontrolünüzü ve haliyle müşteri memnuniyetinizi doğrudan artırmış olacaksınız.

Sur Soğuk Hava Deposu İmalatı

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları

Endüstriyel mutfak nedir? İşletmelerin gıda hazırlama, pişirme, saklama, servis yapma ve temizliğini sağlaması için; fonksiyenelliğin yanı sıra, uzun ömürlü kullanıma uygun mutfak malzemeleri olarak tanımlanmaktadır. Peki doğru endüstriyel mutfak ekipmanı nasıl seçilmeli? Üretim esnasında mutfak hijyen koşulluna uygun paslanmaz çelik malzeme kullanılmış olması, ulusal ve uluslararası sertifikasyonları ile kalitesini ispatlamış olması tercih sebebidir. Dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli unsur ise satış sonrası hizmetlerin ve yedek parça tedariğinin sunumu ve kalitesidir. Bizden satın aldığınız her ürünün hangi marka tarafından garanti altında olduğu bellidir. Servis ağı listesi de bulunmaktadır.

Sur Soğuk Hava Deposu İmalatı

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları

Bir mutfağın ihtiyaç duyacağı başlıca ürünleri, sağladıkları faydalarla şu şekilde sıralayabiliriz. Hazırlık ekipmanları olarak mikser, el blenderları, et sebze hazırlık makineleri çalışırken mutfağınıza hız katacaktır. Pişirme ekipmaları, kuzine, ocak, fritöz ve fırınlar yüksek ısıda makisimum performans sağladıkları için, dünya mutfağına ait her menüyü işletmenizde sunabilirsiniz. Buzdolapları, derin dondurucu ve teşhir buzdolapları ile et, sebze ve diğer gıda ürünlerini tazeliğini koruyarak saklayabilirsiniz. Çalışma tezgahları ve evyeler çalışma ergomisi sağlarken gıda ve mutfak hijyeninin korunması için dezenfeksiyon sağlarken oksitlenme (paslanma) oluşumuna karşı dayanıklı yapıdalardır.

En kaliteli endüstriyel mutfak markaları olan Öztiryakiler, Unox, Rational, Atalay, KitchenAid, Robot Coupe, Hamilton Beach ve daha yüze yakın markanın binlerce ürününün satışını gerçekleştirmekteyiz. Her türlü soru ve öneriniz için bizi arayabilirsiniz. Müşterilerimizin ihtiyacına uygun ürünü tercih etmeleri için, destek ekibimiz sürekli hazır ve heyecan ile beklemektedir.

Share:

Call Now ButtonHemen Ara 0533 619 96 62
× Teklif İsteyin